Mulberry Mini Lily schoudertas

  • MerkMulberry
  • Typeschoudertas
  • MateriaalLeer
  • Kleurbruin
  • Afmetingen15 x 6 x 11 cm
  • Nieuwprijs€ 465,-
Mulberry creeert mooie lederen producten uit de meest zorgvuldig gekozen en prachtige natuurlijke leersoorten. Mulberry is een Engels luxe merk. Het is individueel, charmant , praktisch en eigenzinnig.

De Mulberry mini Lily is voorzien van een gevlochten lederen hengsel met ketting. De tas heeft lichte gebruikssporen, maar verkeert in een uitstekende staat.

ITEM VERKOCHT

Dit item is verkocht, maar we hebben nog genoeg items voor je in de aanbieding:

  • Mulberry Bayswater satchel small

    € 247,50

  • BEKIJK MEER ITEMS