Love Moschino Sculpture Medium

  • MerkMoschino
  • TypeLove Moschino Sculpture Medium Shopper
  • MateriaalLeder
  • KleurBrons
  • Afmetingen39 x 15 x 27 cm
Deze Moschino bag is een prachtige tas in een glanzend bronzige kleur. Het interieur van de tas is verdeeld in twee zijdes waarvan een zijde voorzien is van een zip pocket.

De bag heeft lichte gebruikssporen maar verkeerd in zeer goede staat.

Moschino is een Italiaans modehuis opgericht in 1983 door Franco Moschino. Het modehuis is gespecialiseer in lederwaren en mode-accessoires, schoenen, bagage, parfum etc.

PRIJS € 99,-