Louis Vuitton Noe Monogram

  • MerkLouis Vuitton
  • TypeNoe Monogram
  • MateriaalLeder
  • Afmetingen26 x 19 x 34 cm
Wie kent het Franse merk Louis Vuitton nou niet? Het Franse merk vervaardigt koffers, tassen, accessoires en kleding en is opgericht in 1854. Louis Vuitton wordt geroemd om haar producten en vooral haar tassenlijn bevat enkele all-time iconen.

Dit is een fantastische Louis Vuitton Noé Monogram handtas. De tas is uitgevoerd in buin epi leder en wordt gesierd door gouden hardware en de bekende Monogram handtekening. De bag heeft een ruim interieur. Het beschikt over een ledere riem als sluiting en een verstelbare schouderriem. Het interieur is bekleed in kalfsleder met microvezels en beschikt over patchzak met ritssluiting. De perfecte bag als u op zoek bent naar iets vrouwelijks en stijlvol.

De Louis Vuitton Noé Monogram is gebruikt maar verkeert in een zeer goede staat. Alleen aan de onderzijde zijn gebruikssporen zichtbaar.
De binnenzijde van de tas ziet er keurig uit.