Louis Vuitton Monogram Hudson GM

  • MerkLouis Vuitton
  • TypeHudson
  • MateriaalCanvas / Leder
  • Afmetingen30 x 8 x 25 cm
  • Nieuwprijs€ 1.750,-
De klassieke kenmerken en de uitzonderlijke kwaliteit van deze Louis Vuitton Monogram Hudson GM maken het een handtas van casual elegantie voor de dag.
De bag beschikt over de volgende eigenschappen:

- Adjustable shoulder strap
- Description of Interior: Alcantara Lined
- Exterior Pockets: Two push lock one zipper
- Interior Pockets: Two open pockets
- Hardware Description: Gold Hardware
- Material: Canvas
- Made in France

De Louis Vuitton Monogram Hudson GM verkeert in een zeer goede staat, aan de binnen- en buitenzijde zijn lichte gebruikssporen zichtbaar.

Wie kent het Franse merk Louis Vuitton nou niet? Het Franse merk vervaardigt koffers, tassen, accessoires en kleding en is opgericht in 1854. Louis Vuitton wordt geroemd om haar producten en vooral haar tassenlijn bevat enkele all-time klassiekers.