Louis Vuitton Monogram Ellipse

  • MerkLouis Vuitton
  • TypeEllipse
  • MateriaalCanvas / leder
  • Afmetingen31 x 25 x 14 cm
Wie kent het Franse merk Louis Vuitton nou niet? Het Franse merk vervaardigt koffers, tassen, accessoires en kleding en is opgericht in 1854. Louis Vuitton wordt geroemd om haar producten en vooral haar tassenlijn bevat enkele all-time iconen.

Dit is een fantastische Louis Vuitton Monogram Ellipse handtas. Het is gemaakt in de tijdloze monogram canvas met natuurlijke koeienhuid trim, handgrepen, en gouden hardware. De ronde vorm maakt het een stijlvolle en ruime tas om al uw dagelijkse benodigdheden te houden. Het beschikt over een dubbele ritssluiting en heeft een vlakke basis. Het interieur is bekleed in bijpassende bruin canvas met een interieur patch zak. De perfecte bag als u op zoek bent naar iets vrouwelijk en stijlvol.

De Louis Vuitton Monogram Ellipse verkeert in uitstekende staat en mag dan ook zo goed als nieuw worden beschouwd. Deze tas heeft geen gebruikssporen!