Louis vuitton Houston

  • MerkLouis Vuitton
  • TypeHouston
  • MateriaalLeer
  • KleurAntraciet
  • Afmetingen31 x 14 x 35 cm
  • Nieuwprijs€ 1.150,-
Wie kent het Franse merk Louis Vuitton nou niet? Het Franse merk vervaardigt koffers, tassen, accessoires en kleding en is opgericht in 1854. Louis Vuitton wordt geroemd om haar producten en vooral haar tassenlijn bevat enkele all-time klassiekers.

De Houston schoudertas heeft een simpel en elegant design en een prachtige antraciet tint. Gemaakt van hoogwaardig vernis leer, versierd met de Louis Vuitton monogram en kalfsleren details. Een prachtige tas voor dagelijks gebruik met de luxe en stijl van Louis Vuitton. Een mooie tas voor de komende zonnige zomermaanden.

De tas heeft geen gebruikssporen en mag daarom als nieuw worden beschouwd.