Louis Vuitton Eole 50 Monogram

  • MerkLouis Vuitton
  • TypeTas
  • MateriaalLeer
  • Afmetingen 48 x 28 x 29 cm
  • Nieuwprijs€ 2.400,-
 Wie kent het Franse merk Louis Vuitton nou niet? Het Franse merk vervaardigt koffers, tassen, accessoires en kleding en is opgericht in 1854. Louis Vuitton wordt geroemd om haar producten en vooral haar tassenlijn bevat enkele all-time klassiekers.

De prachtige en stijlvolle Eole 50 monogram rolling travel bag heeft het formaat van handbagage en beschikt over een telescopisch hengsel en twee wieltjes. Deze Louis Vuitton Eole 50 verkeerd in uitstekende conditie en heeft nauwelijks gebruikssporen. De Eola 50 bag mag daarom als zo goed als nieuw beschouwd worden en wordt geleverd met dustbag.

Deze tas is een collectors item en is nauwelijks te koop via internet.

Dagelijks nieuwe veilingen op de veilingsite van Second Luxury. Tevens nemen wij uw artikelen in de veiling!