Louis Vuitton Idylle Wallet

  • MerkLouis Vuitton
  • TypeMonogram Idylle
  • MateriaalStof linnen / leder
  • KleurBlauw - Encre
  • Afmetingen20 x 2,5 x 10 cm
  • Nieuwprijs€ 750,-
Wie kent het Franse merk Louis Vuitton nou niet? Het Franse merk vervaardigt koffers, tassen, accessoires en kleding en is opgericht in 1854. Louis Vuitton wordt geroemd om haar producten en vooral haar tassenlijn bevat enkele all-time klassiekers.

Deze stijlvolle clutch portemonnee is gemaakt van Louis Vuitton mini monogram katoen en linnen doek. De wallet is af te sluiten door middel van een wrap-around rits. De binnenzijde is verdeeld in kaartsleuven en een centrale rits voor muntgeld. Dit is een prachtige clutch portemonnee, ideaal voor dagelijks gebruik. De Louis Vuitton Monogram Idylle wallet is een special edtion.

De Louis Vuitton Monogram Idylle wallet verkeert in een goede staat, het heeft lichte gebruikssporen op de hoeken maar mag zo goed als nieuw worden beschouwd.