Louis Vuitton Noe Damier

  • MerkLouis Vuitton
  • TypeNoe Damier
  • MateriaalLeder
  • KleurWit
  • Afmetingen26 x 19 x 34 cm
Dit is een fantastische Louis Vuitton Noé Damier handtas. De tas is uitgevoerd in wit epi leder en wordt gesierd door gouden hardware en de bekende Damier handtekening. De bag heeft een ruim interieur. Het beschikt over een ledere riem als sluiting en een verstelbare schouderriem. Het interieur is bekleed in kalfsleder met microvezels en beschikt over patchzak met ritssluiting. De perfecte bag als u op zoek bent naar iets vrouwelijks en stijlvol.

De Louis Vuitton Noé Damier is gebruikt maar verkeert in een goede staat. Alleen aan de onderzijde zijn lichte gebruikssporen aanwezig. Aan de binnenzijde zijn nauwelijks gebruikssporen zichtbaar.

Wie kent het Franse merk Louis Vuitton nou niet? Het Franse merk vervaardigt koffers, tassen, accessoires en kleding en is opgericht in 1854. Louis Vuitton wordt geroemd om haar producten en vooral haar tassenlijn bevat enkele all-time iconen.