DEEL ADVERTENTIE

Jimmy Choo tas

  • MerkJimmy Choo
  • TypeStrandtas
  • MateriaalLeer en plastic
  • KleurFel roze
  • Afmetingen51 x 23 x 36 cm
Deze tas van Jimmy Choo is gemaakt van doorzichtig materiaal. Met deze Jimmy Choo tas ben je hartstikke hip op het strand. Doordat deze tas vervaardigd is van plastic, is deze gemakkelijk schoon te maken na een dagje strand.

De "Dylan" tas is voornamelijk bedoeld als strandtas maar ook erg handig wanneer je net iets meer mee wil nemen.

De Jimmy Choo tas is gebruikt en heeft lichte beschadigingen.