Chanel Leather Ultra Stitch

  • MerkChanel
  • TypeLeather Ultra Stitch
  • MateriaalLeder / Stof
  • KleurGrijs
  • Afmetingen34 x 18 x 25 cm
  • Nieuwprijs€ 2.750,-
  • BezichtigenOp aanvraag
Deze stijlvolle schoudertas is een LIMITED EDITION van Chanel. De bag van leder is diamant gewatteerd met een lederen draad steek. De tas heeft een zilveren ketting schouderbanden en een frontale zilveren Chanel CC-logo. Het interieur is voorzien van grijze stoffering en diverse opbergvakken. Dit is een prachtige schoudertas, ideaal voor de dag of 's avonds.
  De Chanel Leather Ultra Stitch heeft lichte beschadigingen die horen bij een vintage look en verkeert in zeer goede staat.

Dit item is op aanvraag te bezichtigen.

Het modehuis Chanel is opgericht in 1909 door Gabrielle Coco Chanel. Sinds1983 zwaait Karl Lagerfeld met groot succes de scepter over het modehuis en wordt als één van de meest gerenomeerde merken genoemd.