Bvlgari 8030B sunglasses

  • MerkBvlgari
  • Type8030B
  • MateriaalKunststof
  • KleurZwart / Beige
  • Nieuwprijs€ 435,-
Deze klassieke dameszonnebril van Bvlgari is uitgevoerd in model 8030B. Het design van de bril heeft een kleurencombinatie 877/13. Een prachtige samenstelling van zwarte pootjes met beige, afgewerkt met accenten van het Bvlgari logo en ingelegd met swarofski. Naast het klassieke ontwerp bieden de lenzen 100% UV bescherming. De originele koker van de bril wordt erbij geleverd.

Deze Bvlgari zonnebril is nauwelijks gebruikt en mag daarom zo goed als nieuw worden beschouwd!

Het in Rome gebaseerde merk Bvlgari maakt als sinds 1884 gerenommeerde sieraden. Vandaag de dag is het een mondiaal bekend luxe merk met diverse productlijnen als juwelen, horloges, accessoires, hotels etc. al deze verschillende producten hebben echter een ding gemeen: buitengewone kwaliteit, innovatieve stijl en geweldige service.