Vanhorck Rood kruis

  • MerkVanhorck
  • TypeRood kruis
  • MateriaalGlas / Aluminium
  • KleurRood
  • Afmetingen97 x 76 cm
Het betreft een zeefdruk genummerd IX van XX.

Met ongekende hartstocht en gedrevenheid werkt Hans Vanhorck aan zijn doeken, aquarellen, schilderijen op perspex en litho's. Vanhorck creëert illusies. Alle schilderijen, één voor één, complexe samenstellingen welke vele lagen suggereren waardoor er diepte ontstaat. Hij creëert op maat gemaakte ontwerpen in samenspraak met de klant.

PRIJS € 137,50