Set van 4 prints

  • TypeSchilderij
  • MateriaalHout / Glas
  • KleurDivers
  • Afmetingen36 x 43,5 x 1,5cm
Het betreft hier 4 ingelijste prints van zeeschelpen en zeedieren. Deze prints zijn een prachtige aanvulling op vele ruimtes in uw interieur.

De set schilderijen verkeren in een goede staat.