Marga Klumper Wintersport

  • MerkMarga Klumper
  • TypeSchilderij
  • MateriaalOlieverf op linnen
  • Afmetingen120 x 100 cm
Marga Klumper, de kunstenares van dit schilderij, heeft een atelier in Leiden waar zij haar werken ten toon stelt. Deze werken bestaan uit portretten, maar ook uit vrij werk zoals dit exemplaar. Ze haalt haar inspiratie voornamelijk uit het leven van alledag en uit de natuur waarbij humor een terugkerend onderdeel is. Haar werk staat bekend om haar losse schildertoets in olieverf en is erg luchtig van aard.