LUIS PENIN MONTEVERDI Geel

  • MerkLuis Penin
  • TypeMonteverdi
  • MateriaalZeefdruk
  • KleurGeel
  • Afmetingen74 x 79 cm
Prachtige kleurrijke zeefdruk van de Spaanse schilder/meubelontwerper Luis Penin (Madrid 1968). Deze zeefdruk komt uit het jaar 2000 en is nummer 63 uit een oplage van 90 stuks. Het werk beschikt over een lijst en passe-partouts welke zuurvrij zijn zodat het werk veilig ingelijst is.

De afmeting is inclusief omlijsting.

Woorden van Luis Penin "Ik ben kunstenaar om mijzelf te bewijzen dat ik leef. Ik heb lief, ik geef kritiek en ik vecht. De mens fascineert mij en maakt me bang. Ik wil het negatieve ombuigen tot iets positiefs. Ik geloof in de waardigheid van de mens."