Luis Penin La mujer de la tetera

  • MerkLuis Penin
  • TypeLa mujer de la tetera
  • MateriaalZeefdruk
  • KleurGrijs
  • Afmetingen94 x 74 cm
Prachtige zeefdruk van de Spaanse schilder/meubelontwerper Luis Penin (Madrid 1968). Deze zeefdruk komt uit het jaar 2000 en is nummer 73 uit een oplage van 100 stuks. Het werk beschikt over een lijst en passe-partouts welke zuurvrij zijn zodat het werk veilig ingelijst is.

De afmeting is inclusief omlijsting.

Woorden van Luis Penin " Ik ben kunstenaar om mijzelf te bewijzen dat ik leef. Ik heb lief, ik geef kritiek en ik vecht. De mens fascineert mij en maakt me bang. Ik wil het negatieve ombuigen tot iets positiefs. Ik geloof in de waardigheid van de mens."