DEEL ADVERTENTIE

Hamann

  • MerkHamann
  • TypeSchilderij
  • Afmetingen75 x 110 cm
Thomas Hamann heeft zijn opleiding voltooid aan de Kunst en Design Academie in Aken. Een betrokkenheid tussen de kunst en het eeuwenoude “weten” van de natuurvolkeren kenmerkt zijn werk. Het vormt een verbinding tussen het uitdrukkingsvermogen van de kunstenaar en de bewustzijnstechnologieën.

Dit schilderij is een aquagravure en prachtig op het gebied van kleur en reliëf. Het schilderij wordt geleverd inclusief lijst, achter glas.

ACTUELE PRIJS € 700,-

Alle prijzen excl. 10% courtage

U dient ingelogd te zijn om te kunnen kopen, log hier in

Advertentie