Hamann

  • MerkHamann
  • TypeIngelijst papieren werk
  • MateriaalPapier
  • KleurDivers
  • Afmetingen60 x 80 cm
Thomas Hamann heeft zijn opleiding voltooid aan de Kunst en Design Academie in Aken. Een betrokkenheid tussen de kunst en het eeuwenoude “weten” van de natuurvolkeren kenmerkt zijn werk. Het vormt een verbinding tussen het uitdrukkingsvermogen van de kunstenaar en de bewustzijnstechnologieën.

Dit schilderij is een aquagravure en prachtig op het gebied van kleur en reliëf. Het schilderij wordt geleverd inclusief  lijst, achter glas.

PRIJS € 531,30