Erwin Olaf portfolio Rain

  • MerkErwin Olaf
  • TypePortfolio Rain
  • MateriaalPapier
  • KleurDiversen
  • AfmetingenBox 40 x 60 x 10 cm; afbeelding 22 x 22 cm en 22 x 31 cm
Met hun ogen half open, hun blik van de camera afgewend, in het niets starend, roepen de modellen op de foto’s van de serie van Erwin Olaf, een vreemd soort afstandelijkheid op. Door het kleurgebruik, de vreemde, haast onbeholpen gezichtsuitdrukkingen van de modellen en de bijna onwerkelijke setting, vormt de serie Rain het logische vervolg op de eerdere series.

Het betreft hier een portfolio met diverse foto's waarbij iedere foto gesigneerd is. Dit is nummer 2 van de 15 uitgaven gedateert uit 2004.

Het gaat om de volgende foto's:
- The ice cream parlor
- The bedroom
- The gym
- The dancing school
- The boardroom
- The hairdresser

Dit item is op aanvraag te bezichtigen.