Eric Toebosch Bobo hat nicht freund

  • MerkEric Toebosch
  • TypeBob hat nicht freund
  • MateriaalLinnen / olieverf
  • KleurDiversen
  • Afmetingen125 x 125 cm
Het werk van Nederlanse schilder Eric Toebosch bestaat vooral uit taferelen uit zelfgeschreven sprookjes, mythen en sagen. Vaak terugkerende elementen zijn onder meer zandlopers, engelen en teksten. Om te compenseren voor deze zware onderwerpen (ook de dood is een thema) voegt Toebosch vaak wat humor aan zijn werk toe. Door het gebruik van goudverf raakt zijn werkt aan Byzantijnse kunst.

Bobo hat nicht freund dateert uit '89. Met behulp van olieverf op linnen is er een moderne compositie met figuren ontstaan. Het doek is gedateerd en gesigneerd.