Missoni Home Thea Kuta Nero Multicolore 160

  • MerkMissoni Home
  • TypeThea Kuta nero multicolore 160
  • MateriaalStaal / Wol
  • KleurDiversen
  • AfmetingenDiameter 90 cm
  • Nieuwprijs€ 2.640,-
  • BezichtigenOp aanvraag
De Thea Kuta Nero Multicolore 160 lamp is een ontwerp van de kunstenares Elisa Bortolussi voor Missoni Home. Het stalen frame van de lamp is handgeweven met draden van merino wol. Deze vele gekleurde draden geven een prachtig effect door zijn betoverende schaduwen in het donker wanneer het licht aan is.

De Missoni Home Iamp Thea Kuta Nero Multicolore 160 is NIEUW! (showroommodel)

Dit item is op aanvraag te bezichtigen.

Missoni is één van de beroemdste Italiaanse modemerken van dit moment. In 1953 openden Rosita en Ottavio Missoni een kleine winkel met knitwear in de Italiaanse stad Gallarte. Kort daarna begon Missoni ook zelf te ontwerpen en richtten ze in 1956 de firma Missoni op. Missoni’s patronen hebben iets artistieks en tegelijkertijd iets onbezorgds.

ITEM VERKOCHT

Dit item is verkocht, maar we hebben nog genoeg items voor je in de aanbieding:

  • Missoni Home Gravita Passiflora Giant

    € 3.738,90

  • BEKIJK MEER ITEMS