TERUG NAAR ITEMS

Jacco Maris Ode 1647

Bewaar deze advertentie
  • MerkJacco Maris
  • TypeOde 1647
  • MateriaalMetaal
  • KleurZwart / Zilver
  • Afmetingen44 x 25 x 47 cm
  • Nieuwprijs€ 1.795,-
  • BezichtigenOp aanvraag
Zoals de naam al aangeeft, is de Ode 1647-collectie een ode aan de luxueuze kroonluchters van de vroege zeventiende eeuw. Het kroonluchterconcept heeft een geheel nieuwe en moderne vormentaal gekregen. De armen zijn gemaakt van gevlochten metaal.

De Jacco Maris Ode 1647 is NIEUW! (Showroommodel)

Dit item is op aanvraag te bezichtigen.
'Van niets iets maken. Het creëren van een maximaal ontwerp uit een minimale hoeveelheid materiaal.' Dit is het basisconcept dat, sinds 1994, ten grondslag ligt aan de ontwerpen van de lichtarmaturen van Jacco Maris. Het zijn stuk voor stuk unieke objecten die krachtige en spannende looks combineren met sierlijke harmonie en subtiele elegantie, en die stuk voor stuk vakkundig handgemaakt worden.

Aanmelden voor nieuwbrief