Salontafel

  • TypeSalontafel
  • MateriaalHout / Glas
  • KleurDiversen
  • Afmetingen140 x 140 x 45 cm
Het betreft hier een zeer fraaie houten salontafel met glazen inlegblad. De salontafel heeft onder het glazen blad een prachtige schildering. Het kleurgebruik hiervan is doorgevoerd over de gehele salontafel wat de tafel een bijzondere uitstraling geeft. Deze salontafel is een uniek object in uw interieur!

Deze salontafel is gebruikt, maar verkeert in een bijzonder goede staat.

PRIJS € 1.540,-