TERUG NAAR ITEMS

Metaform Cubo salontafel (2)

Bewaar deze advertentie
  • MerkMetaform
  • TypeCubo salontafel
  • MateriaalComposiet
  • KleurWit
  • Afmetingen60 x 60 x 33 cm
  • Nieuwprijs€ 860,-
Prachtige minimalistische salontafel in composiet van het Nederlandse merk Metaform. Door de robuuste vorm en het iets grove materiaal een perfecte salontafel/sidetable voor vele interieurs.

De tafel heeft een erg praktisch formaat en is ook nog eens verrijdbaar.

ITEM VERKOCHT

Dit item is verkocht, maar we hebben nog genoeg items voor je in de aanbieding:

  • Metaform M1 (2 stuks)

    € 990,-
  • Metaform Orfis - hoog model

    € 660,-
  • Metaform m2

    € 385,-

  • BEKIJK MEER ITEMS

    Aanmelden voor nieuwbrief