DEEL ADVERTENTIE

Metaform Cubo salontafel (2)

  • MerkMetaform
  • TypeCubo salontafel
  • MateriaalComposiet
  • KleurWit
  • Afmetingen60 x 60 x 33 cm
  • Nieuwprijs€ 860,-
Prachtige minimalistische salontafel in composiet van het Nederlandse merk Metaform. Door de robuuste vorm en het iets grove materiaal een perfecte salontafel/sidetable voor vele interieurs.

De tafel heeft een erg praktisch formaat en is ook nog eens verrijdbaar.

Advertentie