Prachtige minimalistische salontafel in composiet van het Nederlandse merk Metaform. Door de robuuste vorm en het iets grove materiaal een perfecte salontafel/sidetable voor vele interieurs.
De tafel heeft een erg praktisch formaat en is ook nog eens verrijdbaar.