Metaform Cubo salontafel (2)

  • MerkMetaform
  • TypeCubo salontafel
  • MateriaalComposiet
  • KleurWit
  • Afmetingen60 x 60 x 33 cm
  • Nieuwprijs€ 860,-
Prachtige minimalistische salontafel in composiet van het Nederlandse merk Metaform. Door de robuuste vorm en het iets grove materiaal een perfecte salontafel/sidetable voor vele interieurs.

De tafel heeft een erg praktisch formaat en is ook nog eens verrijdbaar.

ITEM VERKOCHT

Dit item is verkocht, maar we hebben nog genoeg items voor je in de aanbieding:

  • Metaform Kubus XL

    € 834,90
  • Metaform Nobby Set

    € 1.483,90
  • Metaform Piano

    € 438,90

  • BEKIJK MEER ITEMS