Japanse dining table

  • TypeDining table
  • MateriaalHout / Glas
  • Afmetingen217 x 108 x 76 cm
  • Nieuwprijs€ 3.900,-
De Japanse dining table is erg sfeervol door zijn donkere kleur en heeft een tafelblad van een speels houten paneeldeur. Ingelegd met een glasplaat krijgt de dining table een prachtige uitstraling. De tafel is gemaakt van massief hout en daardoor van uitstekende kwaliteit.

De tafel is gebruikt maar verkeert in een zeer goede staat.