DEEL ADVERTENTIE

Indische salontafel

  • TypeSalontafel
  • MateriaalHout en rotan
  • Afmetingen201 x 113 x 46 cm
Fraaie Indische houten salontafel met gevlochten rotan inleg.  Door de oosterse details en het iets robuustere formaat heeft de tafel een exotische uitstraling.

Een tafel die op een juiste plaats prachtig tot zijn recht zal komen.

De tafel ziet er nog uitstekend uit.

Advertentie