Glazen bartafel lang

  • TypeGlazen bartafel
  • MateriaalStaal / Glas
  • KleurAntraciet
  • Afmetingen360 x 99 x 110 cm
Deze chique lange bartafel heeft een prachtige uitstraling. Het frame is gemaakt van staal welke is ingelegd met een glazen blad. Bartafels zijn op dit moment niet meer weg te denken in huis maar ook in kantooruimtes, het brengt een goede sfeer met zich mee.

Deze glazen bartafel is NIEUW!

PRIJS € 2.695,-