Giorgetti table

  • MerkGiorgetti
  • MateriaalHout / Staal
  • Afmetingen110/155 x 110 x 75 cm
  • Nieuwprijs€ 3.900,-
Deze innovatieve ronde dining table van Giorgetti wordt gekenmerkt door haar onderstel. De tafel is, indien gewenst, te vergroten met behulp van een los tafelblad van 45 x 110 cm lang. Het biedt u de kans te spelen met de afmeting van de tafel waardoor er voor iedere gelegenheid wel een setting mogelijk is.

Deze Giogetti table heeft enkele beschadigingen op het blad.

Het monidaal bekende Italiaanse merk Giorgetti produceert al decennia lang de meest stijlvolle ontwerpen. Het designlabel werkt samen met 's werelds meest vooraanstaande architecten en ontwerpen die garant staan voor prachtig meubilair. Giorgetti maakt designs van het hoogste niveau maatwerk en kwaliteit, waarbij gebruik wordt gemaakt van duurzame en hoogwaardige materialen.

Dagelijks nieuwe veiligen op de veilingsite van Second Luxury. Tevens nemen wij uw artikelen in de veiling.