DEEL ADVERTENTIE

Franse salontafel 19e eeuw

  • TypeSalontafel
  • MateriaalHout
  • Afmetingen183 x 112 x 49 cm
  • Nieuwprijs€ 2.950,-
Een prachtige houten anieke salon tafel. Door de oneffenheden en het grotere formaat heeft de tafel een vrij robuuste en karakteristieke look met een warme uistraling.

De salontafel is voorzien van twee lades aan de voorzijde en een aan de achterzijde.

Een prachtige tafel die in ieder interieur tot zijn recht zal komen, en zijn waarde zeker zal blijven behouden.

Advertentie