Classicon Adjustable table (replica) (2)

  • MerkClassiCon
  • TypeAdjustable table E1027
  • MateriaalChroom / Glas
  • KleurZilver / Transparant
  • Afmetingendia 46 cm; hoogte 55-93 cm
De adjustable table is in 1927 ontworpen door Eileen Gray. De bijzettafel wordt door kenners beschreven als een van de meest iconische tafels van de 20e eeuw. Het blad is van helder kristalglas en in hoogte verstelbaar! Second Luxury beschikt over 2 stuks.

Deze Classicon Adjustable hebben gebruikssporen maar verkeren in goede staat.

Het Duitse ClassiCon staat voor klassiekers. Klassieke modellen die niet meer uit het hedendaagse interieur zijn weg te denken (waarvan de ontwerpen van Eileen Gray misschien wel de meest bekendste zijn) tot nieuwe ontwerpen die de klassiekers van de toekomst gaan worden. Ieder product van ClassiCon straalt individualisme uit en staat op zichzelf waarbij kwaliteit op nummer één staat.