Ceccotti Bean & Marlowe

  • MerkCeccotti
  • TypeBean & Marlowe
  • MateriaalHout / Leder
  • KleurBruin / Groen
  • Afmetingendesk: 181 x 87 x 75 cm, stoel: 58 x 56 x 48/81 cm
  • Nieuwprijs€ 29.827,-
De Ceccotti Bean desk is een ontwerp van Roberto Lazzeroni. Dit bijzonder exclusieve bureau komt tot stand door een intensief en langdurig proces van traditioneel vakmanschap vertaald naar een adembenemend resultaat met een zeer hoogwaardige afwerking. Deze desk is uitgevoerd in Amerikaans kersenhout met vier lades aan beide zijden waarvan de bovenste twee zijn uitgerust met verdelers. De lades zijn middels een ingenieus, verborgen mechanisme afsluitbaar! Het middenstuk van dit bureau wordt gesierd door een groen lederen inleg met daaronder opbergruimte. Het werkblad vertoont enige gebruikssporen. De Bean desk doet denken aan een bureau in het Frans van de achttiende eeuw met zijn zachte vorm die lijkt op een grote boon. De art nouveau invloed zie je terug in de organische vormgeving van dit zeer exclusieve bureau!

De Marlowe swivel chair is ook een ontwerp van Roberto Lazzeroni voor Ceccotti Collezioni. De organisch vormgegeven bureaustoel is uitgevoerd in massief Amerikaans kersenhout met een groen lederen bekleding. De 4-sterren voet met kopervoeten heeft zwenkbare houten wielen. Ook deze chair is gemaakt door toepassing van traditioneel vakmanschap met een zeer hoogwaardige afwerking!

Second Luxury biedt de Bean desk en de Marlowe swivel chair als set aan.

De Ceccotti Bean desk & Marlowe swivel chair zijn gebruikt maar verkeren in een goede staat.