Cassina Le Corbusier LC6

  • MerkCassina
  • TypeLe Corbusier LC6
  • MateriaalStaal / Glas
  • KleurZwart / Transparant
  • Afmetingen225 x 85 x 69/74 cm
  • Nieuwprijs€ 3.587,-
De Le Corbusier LC6 tafel werd in 1928 ontworpen door de wereldberoemde designer Le Corbusier voor het gerenommeerde merk Cassina. De tafel LC6 is dankzij zijn geraffineerde structuur van staal en glas één van de meest toonaangevende tafels van de 20ste eeuw. De LC6 zit dan ook niet voor niets in de `Cassina I Maestri` collectie van het toonaangevende merk Cassina. Het tafelblad is uitgevoerd in glas met aan de bovenzijde een gladde kant en is aan de onderzijde mat gezandstraald. De tafel is in hoogte verstelbaar van 69 tot 74 cm.

Deze Cassina Le Corbusier LC6 is gebruikt maar verkeert in goede staat en mag daarom zo goed als nieuw beschouwd worden.

Cassina is een Italiaans design meubelmerk. Het merk bestaat al vele jaren en is opgericht door de familie Cassina. Door de grote historie van dit mooie merk is een uitgebreide collectie opgebouwd die al lange tijd succesvol is.