Vitra EA108 (2 stuks)

  • MerkVitra
  • TypeEA108
  • MateriaalHopsak / aluminium
  • KleurZwart
  • Afmetingen59 x 58 x 83 cm; zithoogte 40 cm
  • Nieuwprijs€ 3.698,-
  • BezichtigenOp aanvraag
De EA108 zwart hopsak Aluminium Chair is een van de belangrijkste meubelontwerpen van de 20e eeuw. Voor het ontwerp van deze stoel stapten Charles en Ray Eames af van het principe van de zitschaal. In plaats daarvan kozen ze ervoor om een lap stof of leder op te spannen tussen twee aluminium zijprofielen, om zo een strakke maar toch elastische zitting te creëren. Deze door Vitra geproduceerde stoelen zijn nog steeds zeer populair en een waardevaste investering voor een woon- en kantooromgeving.

Het betreft 2 stuks welke zijn uitgevoerd in chroom, met een draaibare zitting in zwart hopsak. Er zitten gebruikssporen op het aluminium maar verkeren nog in zeer goede staat!