Herman Miller La Fonda (4 stuks)

  • MerkHerman Miller
  • TypeLa Fonda
  • MateriaalFiberglass / Aluminium / Stof
  • KleurBlauw
  • Afmetingen48 x 50 x 80 cm
Herman Miller was een zakenman uit West Michigan. Tegen het midden van de twintigste eeuw was de naam Herman Miller een synoniem voor 'modern' meubilair. Door te werken met de legendarische ontwerpers George Nelson en Charles en Ray Eames, produceerde het bedrijf meubelstukken die industriële ontwerpklassiekers zijn geworden.

Deze Herman Miller La Fonda chairs zijn echte klasiekers en zijn vandaag de dag niet meer verkrijgbaar in deze uitvoering wat deze stoelen echt speciaal maakt. De chairs zijn dan ook erg populair onder de design liefhebbers.

De stoel is in eerste instantie speciaal, door Charles and Ray Eames,  ontwikkeld voor restaurant La Fonda de Sol in New York.

Ondanks de leeftijd van de stoelen verkeren ze nog in een goede staat, er zijn lichte gebruikssporen zichtbaar op de poten zichtbaar. Er zijn geen gebruiksporen op de stof waarneembaar.