Herman Miller EA219 soft pad (2 stuks)

  • MerkHerman Miller
  • TypeEA219 soft pad
  • MateriaalAluminium/ leder
  • KleurZwart
  • Afmetingen59 x 60 x 102 cm
De Herman Miller EA219 softpad alu chair is een ontwerp van Charles en Ray Eames en behoort tot de Soft Pad Group. Deze serie is ontworpen in de jaren '50 en is een van de belangrijkste meubelontwerpen van de 20ste eeuw wat deze vintage uitvoering een echte designklassieker maakt.

Deze gemerkte Herman Miller EA219 softpad heeft de nero (zwart) lederen bekleding en verkeert, gezien de leeftijd, in een goede staat. Het frame is verchroomd aluminium welke een verweerde en geleefde uitstraling heeft. Deze bureaustoel is draaibaar en staat op een verrijdbaare 5-poot.

Het betreft een vintage en gemerkte uitvoering van de Herman Miller EA219 softpad alu chair waarvan we er meerdere beschikbaar hebben!