Functionals Wendela (6 st.)

  • MerkFuncitonals
  • TypeWendela
  • MateriaalAluminium / Hout
  • KleurBlack frame / Dark Seat
  • Afmetingen47,5 x 41,5 x 78,5 cm
  • Nieuwprijs€ 2.814,-
Deze Wendela chairs zijn prachtige eetkamerstoelen ontworpen door Serener voor het Nederlandse merk Functionals. De stoel heeft een prachtige, eenvoudige uitstraling en een 'Old meets new' design. Het gebruik van lichte en waterdichte materialen maakt deze stoel geschikt voor binnen- en buiten. De chairs zijn uitgevoerd met een black frame en een dark seat.

Deze Funcionals Wendela chairs zijn NIEUW! (showroommodel)

Dit item is op aanvraag te bezichtigen.