TERUG NAAR ITEMS

Palissander Kast

Bewaar deze advertentie
  • MateriaalPalissander
  • KleurHout
  • Afmetingen200 x 62 x 193 cm
  • Nieuwprijs€ 1.450,-
De retro vintage palissander kast is in de jaren vijftig ontworpen. Een prachtige kast die in vele interieurs tot zijn recht komt. De gebogen deuren, die als een soort vliegtuigdeuren open zwaaien, zijn voorzien van houten knoppen. Oorspronkelijk is de kast zonder planken uitgevoerd.

De kast heeft lichte beschadigingen door het gebruik.

Aanmelden voor nieuwbrief