Giorgetti Lowboard Oli

  • MerkGiorgetti
  • TypeLowboard Oli
  • MateriaalHout
  • Afmetingen335 x 41 x 49 cm
  • Nieuwprijs€ 10.393,-
Dit dressoir is een ontwerp van Chi Wing Lo voor Giorgetti. De Giorgetti Oli bestaat uit drie delen; twee delen met vier laden en een deel met deurtjes. Het lowboard is uitgevoerd in ahorn birdseye naturel.

De Giorgetti lowboard Oli heeft lichte beschadigingen maar verkeert verder in goede staat.

Dit item is op aanvraag te bezichtigen.

Het mondiaal bekende Italiaanse merk Giorgetti produceert als decennia lang de meest stijlvolle meubelen. Het gerenommeerde merk werkt samen met 's werelds meest vooraanstaande architecten en ontwerpen die garant staan voor prachtig meubilair. Giorgetti maakt designs van het hoogste niveau maatwerk en kwaliteit, waarbij gebruikt wordt gemaakt van duurzame en hoogwaardige materialen.