Giorgetti Abacus

  • MerkGiorgetti
  • TypeAbacus
  • MateriaalHout / Glas
  • Afmetingen180 x 47 x 125h cm
  • Nieuwprijs€ 10.700,-
Het Abacus dressoir is ontworpen door Leon Krier voor Giorgetti. Het beschikt over een fijn bewerkte massief kersenhout frame met drie grote en vijf kleine matglazen deuren. Tevens bevat de Abacus drie uitschuifbare tray planken en glasplaten intern. Een zeer bijzonder dressoir!

De Giorgetti Abacus heeft lichte gebruikssporen op het blad, maar verkeert verder in zeer goede staat.

Het mondiaal bekende Italiaanse merk Giorgetti produceert als decennia lang de meest stijlvolle ontwerpen. Het gerenommeerde merk werkt samen met 's werelds meest vooraanstaande architecten en ontwerpen die garant staan voor prachtig meubilair. Giorgetti maakt designs van het hoogste niveau maatwerk en kwaliteit, waarbij gebruikt wordt gemaakt van duurzame en hoogwaardige materialen.