DEEL ADVERTENTIE

4-deurs kast

  • MateriaalHout, staal
  • KleurLicht taupe
  • Afmetingen120 x 47 x 141,5 cm
  • Nieuwprijs€ 1.975,-
Prachtige minimalistische kast. Dankzij de strakke lijnen, eenvoud en rustige kleur komt deze in ieder interieur mooi tot zijn recht.
De vier deuren van de kast kunnen worden afgesloten door middel van een druksluiting. Binnenzijde kastdeur is bij één scharnier beschadigt.

Klik hier voor het tweede exemplaar.

Advertentie