Knoll Wassily lounge chair

  • MerkKnoll
  • TypeWassily lounge chair
  • MateriaalKoeienhuid / RVS
  • KleurDivers
  • Afmetingen79 x 69 x H 73 cm
  • Nieuwprijs€ 3.630,-
  • Bezichtigingop aanvraag
De Knoll Wassily lounge chair is een ontwerp van Marcel Breuer en behoort tot de beste designs van Knoll. Marcel was een leerling aan het Bauhaus, toen hij begon te experimenteren met stalen buizen als een manier voor de bouw van een transparante stoel. Geïnspireerd door het frame van een fiets en beïnvloed door de constructivistische theorieën van De Stijl, werd de Wassily lounge chair geboren.

Het frame van de Wassily is gemaakt van naadloze stalen buizen met een gepolijst chroom afwerking. De buizen zijn bekleed met koeienhuid, wat het tot een prachtige combinatie van materialen brengt. Wanneer je deze design stoel vanaf verschillende posities bekijkt, lijkt het ontwerp steeds te veranderen. De artikelcode is 50 LCL 80.

Het betreft een showroommodel en is dus NIEUW!

Dit artikel is op aanvraag te bezichtigen.