Giorgetti New Gallery (2 st.) + hocker

  • MerkGiorgetti
  • TypeNew Gallery
  • KleurZwart / Bruin
  • Afmetingen49 x 42 x 117 cm
  • Nieuwprijs€ 7.750,-
Deze Giorgetti New Gallery fauteuils & hocker hebben een karakteristieke look en alleen aan het materiaal voelt u al het vakmanschap waarmee ze zijn gemaakt.

Het mondiaal bekende Italiaanse merk Giorgetti produceert al decennia lang de meest stijlvolle ontwerpen. Het desgnlabel werkt samen met 's werelds meest vooraanstaande architecten en ontwerpers die garant staan voor prachtig meubilair. Giorgetti maakt designs van het hoogste niveau maatwerk en kwaliteit, gemaakt van duurzame en hoogwaardige materialen. Dankzij traditie en vakmanschap is Giorgetti een van dé labels in de meubelbranche.

De set wordt geleverd inclusief hocker en is op aanvraag te bezichtigen.

De Giorgetti fauteuils en hocker zijn NIEUW! (showroommodel)

Na de oprichting door Luigi Giorgetti in 1898 maakt Giorgetti S.p.A. meteen een grote groei door. Net als kunst en haute couture maken design meubels in de 20e eeuw een snelle ontwikkeling door dankzij historisch gevestigde innovatieve en creatieve elementen. Ontwerpen van Giorgetti zijn elegant en hebben onmiskenbaar karakter. Hout vormt de rode draad binnen alle collecties. Aanvankelijk werd het hout bewerkt en gevormd tot een klassiek meubelstuk. Later ontdekt Giorgetti andere mogelijkheden van het materiaal maar de oorspronkelijke traditie van het meubelmaken heeft men echter nooit uit het oog verloren.