FLEXFORM HAPPY CHAISE LONGUE

  • MerkFlexform
  • TypeHappy chaise longue
  • MateriaalLeer en staal
  • KleurZwart
  • Afmetingen155 x 80 x 64 cm, zithoogte 39 cm
  • Nieuwprijs€ 5.923,-
Het Italiaanse merk Flexform staat bekend om haar prachtige collectie met eigentijdse meubelen. Het designlabel maakt meubilair van de hoogste kwaliteit met puur vakmanschap en dat is te zien en te voelen. De vele topontwerpers welke voor Flexform ontwerpen hebben gecreeerd, zijn vaak tijdloos en elegant. Flexform is al jarenlang een van de absolute topmerken in de meubelindustrie.

De Flexform Happy chaise longue is in 2005 ontworpen door Antonio Citterio, waar Flexform tot op de dag van vandaag intensief mee samenwerkt. Deze chaise longue is uitgevoerd in een geborsteld stalen frame met een rugleuning in geweven zwart koord en afgewerkt met hoogwaardige zwart lederen kussens welke in een zeer goede staat verkeren. Een klassieker in spe!

De chaise longue heeft een beschadiging in het leer aan de bovenzijde van het zitkussen, welke gerepareerd is.