de Sede fauteuil DS 05/06

  • MerkSede
  • TypeDS 05/06
  • MateriaalLeder
  • KleurWit
  • Afmetingen88 cm
  • Nieuwprijs49 kg
  • Nieuwprijs€ 4.120,-
De Sede ontwikkelt en produceert al ruim een halve eeuw design meubelen die voldoen aan de allerhoogste kwaliteit. ‘The Culture of Excellence’ is niet voor niets het motto van dit Zwitserse designmerk. De collectie van de Sede kenmerkt zich door een geheel eigen stijl die strak, elegant, gestroomlijnd en puur is. Dit Zwitserse designmerk laat zich beschrijven in termen als strakke vormen, elegantie, gestroomlijnde magie en een sterk gevoel voor kleur.

De fauteuil is voorzien van leder in de kleur wit Zgan. Leder is een echte fascinatie van de Sede; het is hun wereld én passie. Omdat kwaliteit het belangrijkste aspect is in het gehele traject van het produceren stelt de Sede hoge eisen aan zichzelf en ook aan de keuze van de huiden die gebruikt worden. Alleen stieren uit Zuid-Duitsland en Zwitserland, waar ze de beste verzorging krijgen, worden goed genoeg bevonden. De kwaliteit van het leder is daardoor ongeëvenaard.