Cappellini Lotus chair

  • MerkCappellini
  • TypeLotus chair
  • MateriaalAluminium / leder
  • KleurChroom / bruin
  • Afmetingen69 x 69 x 89 cm
  • Nieuwprijs€ 3.505,-
Deze Lotus chair van het Italiaanse designlabel Cappellini is ontworpen door Jasper Morrison en is een prachtige, moderne fauteuil. Het verchroomde frame met bruin lederen bekleding en het unieke design maakt de Lotus chair tot een meesterwerk. Deze Lotus chair is het "high" model en is uitgerust met armleuningen, hoofdkussen en een kantelmechanisme. Een comfortabele, verstelbare stoel met stijl.

Deze Cappellini Lotus chair is NIEUW! (showroommodel).

Cappellini is in 1946 opgericht in het Noord-Italiaanse Arosio door Enrico Cappellini. Gestart werd met de productie van eenvoudige houten meubelen. Nadat de zoon van Enrico Cappellini, Guilio, in het bedrijf kwam werd er meer en meer nadruk gelegd op de productie van hoogwaardige designmeubelen met een vleugje kunst. Deze combinatie is vandaag de dag nog steeds een belangrijke peiler van het success van Cappellini. Het assortiment van Cappellini is alles behalve saai te noemen. Cappellini komt altijd verrassend uit de hoek. Wat ervoor zorgt dat ze dan ook tot de top van de designbranche behoren. Niet voor niets staan er maarliefst 18 designs van Cappellini in het Museum of Modern Art (het Moma) in New York.

Dagelijks nieuwe veilingen op de veilingsite van Second Luxury. Tevens nemen wij uw items in de veiling.