Clive Christian slaapkamer

  • MerkClive Christian
  • TypeSlaapkamer
  • MateriaalHout / Stof
  • KleurWit / Diversen
Deze unieke slaapkamer van Clive Christian is een prachtige slaapkamer bestaande uit een hemelbed, 2 nachtkastjes en 2 bergères. De set is handgemaakt en van uitzonderlijk hoge kwaliteit. Door het gebruik van de juiste materiale en designs heeft de slaapkamer een klassieke en zeer luxe uitstraling.

De Clive Christian slaapkamer is gebruikt maar verkeert in zeer goede staat.

De slaapkamer bestaat uit:
  • Bed;
  • 2 nachtkastjes;
  • 2 fauteuils
  • lampen
Clive Christian is al ruim 30 jaar een begrip in de wereld van het luxueus wonen. Het is synoniem aan topkwaliteit , tijdloos design en het fijnste traditionele handwerk. Clive Christian levert , custommade totaalconcepten en woninginrichting. Het is tijdloos wonen met Clive Christian dankzij eeuwenoude tradities.