Spaanse bank

  • TypeSpaansebank
  • MateriaalKastanjehout
  • Afmetingen214 x 75 x 97 cm
Deze Spaanse bank komt oorspronkelijk uit Galicië en stamt uit de 18e eeuw. De bank is gemaakt van donker kastanjehout, waar mooie karakteristieke details in zijn verwerkt. De bank heeft een diepe zit, en is ook uitstekend geschikt om van kussens te voorzien.

De Spaanse bank is op het zitvlak licht beschadigd.