Hay Other One (3 st.) incl. ottoman

  • MerkHay
  • TypeOther One
  • MateriaalStof
  • KleurRood
  • Afmetingen68 x 80/92 x 30/74 cm; Pouf 68 x 60 x 30 cm
  • Nieuwprijs€ 4.760,-
Deze Other One (3 st.) en ottoman zijn een ontwerp van Leif Jørgensen voor Hay. Het concept komt voort uit de ambitie om iets geheel anders te bedenken, waarbij een functionele ook een kunstwerk op zich kan zijn. De Other One is luchtig, speels en minimalistisch. Deze sofa vormt daarmee echte eye-catcher voor in huis of op kantoor! De fauteuils kunnen, zoals te zien op de foto, samen een prachtige bank vormen.

De Hay Other One (3 st.) met ottoman verkeert in zeer goede staat en mag daarom zo goed als nieuw beschouwd worden.