Giorgetti Mr. koala sofa

  • MerkGiorgetti
  • TypeMr. Koala sofa
  • MateriaalEsdoorn / stof
  • KleurGeel / beige
  • Afmetingen250 x 110 x 77 cm
  • Nieuwprijs€ 11.450,-
Het mondiaal bekende Italiaanse merk Giorgetti produceert al decennia lang de meest stijlvolle ontwerpen. Het designlabel werkt samen met 's werelds meest vooraanstaande architecten en ontwerpers die garant staan voor prachtig meubilair. Giorgetti maakt designs van het hoogste niveau maatwerk en kwaliteit, waarbij gebruik wordt gemaakt van duurzame en hoogwaardige materialen. Dankzij traditie en vakmanschap is Giorgetti een van dé labels in de meubelbranche.

De Mr. Koala is opnieuw gestoffeerd, heeft geen beschadigingen en daarom mag de Mr. Koala als nieuw beschouwd worden.